لیگ برتر انگلیس

مایک فیلان تحت تأثیر فیلم های تمرین تابستانی فوتبالیست ها قرار نمی گیرد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


منچستریونایتد فصل 2021/22 غم انگیزی را پشت سر گذاشت و مایک فیلان دستیار مربی در آنجا حضور داشت تا شاهد همه چیز باشد.

فیلان پس از اینکه قبلاً زیر نظر سر الکس فرگوسن کار می کرد، دوباره توسط اوله گونار سولسشر منصوب شد و تا پایان فصل زیر نظر رالف رانگنیک باقی ماند.

ورزشکاران هفته گذشته گزارش داد که فیلان تحت هدایت اریک تن هاگ به عنوان مربی ادامه نخواهد داد، اگرچه ممکن است او در منچستریونایتد در نقشی نامشخص و هنوز نامشخص باقی بماند.

او احتمالاً از هر کس دیگری در باشگاه اطلاعات بهتری از رختکن دارد و پیامی که دیشب در شبکه‌های اجتماعی بازنشر کرد، می‌تواند به عنوان کاویدن به چند ستاره منچستریونایتد تعبیر شود.

عکس متیو پیترز/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

بیل به نیوکاسل؟! | نیوکاسل یونایتد 22/23 یازده بالقوه با نقل و انتقالات جدید

مایک فیلان تحت تأثیر قرار نگرفته است

مایک فیلان پیامی را در این مورد بازنشر کرد صفحه توییتر او، از فوتبالیست هایی که فیلم های تابستانی از تمرینات خود را منتشر می کنند انتقاد می کند.

در این پیام پرسیده شد که چرا فوتبالیست‌ها در خود فصل حداکثر تلاش را به کار نمی‌برند و مربیانی می‌توانند از آنها حمایت کنند.

مارکوس راشفورد و جیدون سانچو دو بازیکن منچستریونایتد هستند که ویدئوهایی از تمرینات خود در تابستان امسال قبل از شروع پیش فصل به اشتراک گذاشته اند.

فیلان فصل گذشته این زوج را به صورت دست اول در یونایتد دیده است، و در حالی که هیچ چیزی در رسانه های اجتماعی نامی از آنها نگفته است، اما وقتی نوبت به پیامی که او بازنشر کرده است، برقراری ارتباط آسان است.

راشفورد به ویژه تحت فشار واقعی وارد پیش فصل می شود، پس از فصلی که فرم او به طور کامل از بین رفت، جایی که او از ترکیب روز مسابقه برای بازی آخر فصل کنار گذاشته شد.

در حال حاضر همه چیز خوب و خوب است، اما وقتی فصل گذشته شرایط سخت شد، رشفورد نتوانست خودش را انتخاب کند. او تمام فصل را در تمام رقابت ها با تنها 5 گل به پایان رساند.

بازتوییت فیلان در آخر هفته ای که راشفورد و سانچو در حال ارسال فیلم های آموزشی هستند ممکن است تصادفی باشد. اما ما مشکوک نیستیم، و او از پست های آنها عصبانی شده است. مطمئناً به نظر می رسد که مایک فیلان تحت تأثیر قرار نگرفته است.

به عنوان مربی که از اسرار اتفاقات فصل گذشته اولدترافورد آگاه است، ممکن است برای فیلان حرکت بدی نباشد که در برخی از ظرفیت ها به اریک ده هاگ مشاوره بدهد.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

انتقال 51 میلیون پوندی، انتقال 35 میلیون پوندی، و گزینه صبورانه: 3 جایگزین منچستریونایتد برای ضربه چوبینوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا