لیگ برتر انگلیس

سه جایگزین منچستریونایتد برای ضربه چوبی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


به نظر می رسد امیدهای منچستریونایتد برای جذب یورین تیمبر، مدافع آژاکس در تابستان امسال به پایان رسیده است. روزنامه گاردین گزارش داد که او قرار است در باشگاه هلندی بماند.

تیمبر می‌خواهد از جایگاه خود در جام جهانی محافظت کند، زیرا لوئیس فن خال، سرمربی هلند به او هشدار داده بود که اگر فوراً بازیکن اولدترافورد نشود، ممکن است او را تبر کند.

یونایتد نباید در این تابستان بیشتر وقت خود را برای تیمبر تلف کند و شروع به حرکت های جایگزین کند. خط دفاعی فصل گذشته پس از دریافت 58 گل در 38 بازی لیگ برتر نیاز به بهبود دارد.

در حالی که باشگاه گزینه های مختلفی در دفاع دارد – تیمبر زمانی یکی از هفت مدافع میانی بود که اخیراً پیوند خورده بودند – اکنون سه حرکت برجسته برای منچستریونایتد وجود دارد.

عکس از آنجل مارتینز/گتی ایماژ

بیل به نیوکاسل؟! | نیوکاسل یونایتد 22/23 یازده بالقوه با نقل و انتقالات جدید

سه گزینه برتر یونایتد برای ضربه چوبی

انتقال 51 میلیون پوندی: گران ترین گزینه یونایتد، با قیمت بسیار مشخص، پرداخت بند فسخ 60 میلیون یورویی پائو تورس.

تورس از هر حرکتی برای تیمبر پرهزینه‌تر خواهد بود و یونایتد بازیکن پیشرفته‌تر و باتجربه‌تری را به دست خواهد آورد که ممکن است به دنبال ارتقاء در لیگ کنفرانس اروپا با ویارئال در فصل آینده باشد.

روزنامه اسپانیایی مانند گزارش تورس آماده انتقال است و حضور او در تیم ملی اسپانیا برای جام جهانی مطمئن است.

انتقال این بازیکن 25 ساله واقعاً خط دفاعی منچستریونایتد را متزلزل خواهد کرد و یکی از هری مگوایر یا رافائل واران احتمالا کنار گذاشته خواهد شد. تورس به اندازه کافی خوب است که شروع کننده هفتگی باشد، و باید انتظار داشته باشد که اگر با چنین قیمت گزافی امضا شود.

عکس توسط Geert van Erven/BSR Agency/Getty Images

انتقال 35 میلیون پوندی: یک انتقال مقرون به صرفه تر ممکن است برای اریک تن هاگ برای حمله به آژاکس باشد، نه برای ژورین تیمبر، بلکه برای هم تیمی اش، لیساندرو مارتینز.

مارتینز ماه گذشته به یونایتد لینک شد تلگرافبا قیمتی در حدود 35 میلیون پوند، اما این خطر وجود دارد که یک رقیب دیگر در لیگ برتر شیاطین سرخ را شکست دهد.

نامه گزارش آرسنال در حال تلاش برای جذب مارتینز است، زیرا انتقال 30 میلیون پوندی رد شده است، و بنابراین اگر یونایتد این ملی پوش آرژانتینی را می خواهد، زمان آن رسیده است که سریع و قاطعانه حرکت کند.

مارتینز در سال 2020 توسط اریک تن هاگ به خدمت گرفته شد و فصل گذشته یکی از بازیکنان کلیدی تیم قهرمان قهرمانی خود بود. برای چنین قیمت معقولی، این یک راه معقول به نظر می رسد که با تایمبر در برابر حرکت تصمیم گیری کند.

عکس از Marcel ter Bals/Orange Pictures/BSR Agency/Getty Images

گزینه بیمار: اگر منچستریونایتد واقعاً بر این باور است که تیمبر سر و شانه بهترین بازیکن برای این پست است، در این صورت می توان به سادگی تا ژانویه، پس از بازی جام جهانی، صبر کرد.

22 بازی لیگ برتر بعد از مسابقات برگزار می شود، 20 بازی از آنها می تواند در صورت امضای تیمبر در 1 ژانویه واجد شرایط باشد، و این حرکت نه تنها با توجه به این فصل، بلکه با نگاه بلندمدت انجام می شود. .

تیمبر فقط 20 سال دارد و قرار است با قراردادی 5 سال و نیم امضا شود. او برای مدت طولانی تبدیل به مهره اصلی خط دفاعی یونایتد خواهد شد و شاید ارزش چند ماه دیگر را داشته باشد.

برای یونایتد مهم است که پل ها را با تیمبر یا آژاکس نسوزانند، یا به بازیکنی بسنده نکنند که تن هاگ فکر نمی کند برای چشم انداز بلندمدتش در اولدترافورد مناسب باشد.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

انتقاد شدید گری نویل از کلیف باتی، مدیر مالی منچستریونایتد، “نمیشه!”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا