لیگ برتر انگلیس

گزارش ادعا می کند که ده هاگ از بن بست دی یونگ به یونایتد ناامید شده است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


اریک تن هاگ از بن بست مذاکرات برای جذب فرنکی دی یونگ از بارسلونا ناامید شده است.

در ورزشی به روز رسانی در مورد وضعیت این بازیکن 25 ساله ارائه کرده است و گفته است که زمانی فرا می رسد که یونایتد باید تصمیم بگیرد که آیا از این قرارداد خارج شود یا خیر.

اما این گزارش همچنین می گوید که با وجود بن بست فعلی و ناامیدی طرفداران، این اطمینان وجود دارد که در نهایت انجام خواهد شد.

و این گزارش همچنین ادعا می‌کند که ده هاگ به دلیل عدم تحرک بر سر معامله، کمی ناامید می‌شود.

عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

بیل به نیوکاسل؟! | نیوکاسل یونایتد 22/23 یازده بالقوه با نقل و انتقالات جدید

تن هاگ از بن بست دی یونگ ناامید شده است

تن هاگ اهمیت دستیابی به قیمت پایین تر را از نظر باقی گذاشتن مقدار کافی از بودجه انتقال برای سایر اهداف می داند.

اما او همچنین می خواهد که بازیکن هر چه زودتر از دروازه عبور کند تا به او کمک کند تا در اسرع وقت در اولدترافورد زندگی کند.

این همچنین به او کمک می‌کند تا هر چه زودتر وارد فصل پیش فصل شود، اگرچه موفقیت‌های او در لیگ ملت‌ها می‌تواند باعث استراحت بیشتر او شود.

اما به نظر می رسد ده هاگ در حال حاضر کمی عصبانی شده است در مورد مسائلی که ما شاهد آن بودیم که مدیران مختلف پس از سر الکس فرگوسن دچار آفت شده اند.

عکس اروین اسپک/سقراط/گتی ایماژ

دیوید اورنشتاین این هفته گفت که یونایتد با دستمزد دی یونگ “پوکر” بازی می کند که بازی خطرناکی است.

اما بارسا نیز موضع خود را آغاز کرده و گفته است که آنها مجبور نیستند کسی را در تابستان امسال بفروشند و بودجه ای برای آن در نظر نگرفته اند.

همچنین به نظر می‌رسد که یونایتد قادر به پیشبرد چند معامله در یک زمان نیست، با اولویت دی یونگ، اما در پس‌زمینه حرکت رو به جلو زیاد نیست.

سم پرستون یک روزنامه نگار خبری و ورزشی استاندارد طلایی NCTJ است که در انجمن مطبوعات تحصیل کرده است. او همچنین دارای یک حقوق 2:1 با مدرک حقوق فرانسه از دانشگاه بیرمنگام است که شامل یک سال تحصیل در دانشگاه بوردو مونتن است. او یک مربی فوتبال سطح 1 اتحادیه فوتبال انگلیس است که در نمایش ویکتوریا دربی‌شایر بی‌بی‌سی در سال 2018 ظاهر شد و همچنین محتوای فوتبال دیجیتال و قطعات برنامه روز مسابقه را برای کولچستر یونایتد، منسفیلد تاون و استاکپورت کانتی نوشته است.

داوید دخیا یک سال فرصت دارد تا خود را به اریک تن هاگ ثابت کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا