لیگ برتر انگلیس

داوید دخیا یک سال فرصت دارد تا خود را به اریک تن هاگ ثابت کند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


دین هندرسون، دروازه بان منچستریونایتد به صورت قرضی از باشگاه جدا می شود و به ناتینگهام فارست می پیوندد. تلگراف

در حالی که این یک “برد” در نبرد دروازه بان برای داوید دخیا است، اما فقط یک پیروزی موقت است. کار سخت دخیا تازه شروع شده است.

ماهیت خروج قرضی هندرسون درها را برای آینده ای در منچستریونایتد باز نگه می دارد. او تا سال 2025 قرارداد دارد و یونایتد می تواند یک سال دیگر تمدید کند.

قرارداد دخیا در سال 2023 به پایان می رسد، به این معنی که اگر اریک تن هاگ آنچه را که می بیند دوست نداشته باشد، در پایان فصل آینده یک “خروج” سریع وجود دارد.

عکس از براین لنون/گتی ایماژ

بیل به نیوکاسل؟! | نیوکاسل یونایتد 22/23 یازده بالقوه با نقل و انتقالات جدید

یک سال برای اثبات خودش

یونایتد می تواند قرارداد دخیا را یک سال دیگر تا سال 2024 تمدید کند، اما او خودش ترجیح می دهد یک قرارداد بلندمدت به دست آورد.

این یک تعهد جدی برای منچستریونایتد خواهد بود و ممکن است آنها تصمیم نگیرند.

دخیا پس از کریستیانو رونالدو دومین پردرآمد منچستریونایتد است. نامه گزارش می دهد که او 375000 پوند در هفته دستمزد می گیرد، حقوقی که گفته می شود باشگاه از دادن آن “پشیمان” می شود.

موضوع کاهش دستمزد گفتگوی سختی است و دخیا ممکن است به آن نپردازد. به همین دلیل است که منچستریونایتد ممکن است ترجیح دهد تابستان آینده این دروازه بان را آزاد کند، تا آن زمان دین هندرسون از قرضی به عنوان بیمه بازخواهد گشت – حتی اگر اریک تن هاگ تصمیم بگیرد که دروازه بان تیم اصلی دیگری را می خواهد.

دخیا تا کامل بودن فاصله زیادی دارد. او برنده جایزه بهترین بازیکن سال شد، اما عملکرد او برای یک دروازه بان در بازی مدرن تک بعدی بوده است.

او جایگاه خود را در تیم اسپانیا از دست داده است، تا حدی محصول مجموعه مهارت های او، که شامل توزیع ضعیف و عدم تمایل به خارج شدن از خط خود است، که باعث شده است او در این فصل به دلیل سانترهای ادعا شده خارج از 20 دروازه بان برتر لیگ قرار بگیرد. .

عکس منچستریونایتد/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

سرمربی جدید اریک تن هاگ به دنبال همکاری با دخیا و کمک به او خواهد بود. دروازه بان باید تمایل به یادگیری نشان دهد و در انجام وظیفه باشد.

دخیا با یک قرارداد بزرگ برای توجیه، باید سرمربی خود را متقاعد کند که شایسته تمدید با دستمزد بالا است.

در غیر این صورت، یونایتد به سادگی می تواند تابستان آینده او را آزاد کند و هندرسون جوان شده می تواند برای حفظ قلعه بازگردد. یا یونایتد می تواند او را نیز بفروشد، برای شروعی کاملاً تازه – برای تامین مالی یک دروازه بان جدید به انتخاب اریک تن هاگ.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

منچستریونایتد برای جذب ژورین تیمبر در خطر سقوط است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا