لیگ برتر انگلیس

اشتباه پل پوگبا منچستریونایتد این بود که زودتر خلاص نشد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


ستون سه گانه: 17 ژوئن. نظر منچستریونایتد در مورد سه موضوع، هر روز هفته.

پل پوگبا باید زودتر می رفت

“Pogmentary” پل پوگبا امروز منتشر می شود. شایعات می گویند، نمایش را می توان در بخش “کمدی” آمازون قرار داد.

یک پیش نمایش مخفیانه در روز پنجشنبه منتشر شد که در آن پوگبا در مورد پیشنهاد قراردادی که ادعا می کرد از منچستریونایتد دریافت کرده بود ناله می کرد. او خوش شانس بود که یک پیشنهاد به او داده شد – و ما فقط می توانیم از آسمان ها تشکر کنیم که او آن را امضا نکرد.

او پیشنهاد 300000 پوندی در هفته را “هیچ” توصیف کرد. نامه گزارش داد، قبل از اینکه قول دهد قصدش این است که به منچستر نشان دهد که آنها در انتظار بستن قرارداد به من اشتباه کردند. و به باشگاه های دیگر نشان دهید که منچستر اشتباه کرد که به من پیشنهاد قرارداد نداد.

این چیزی است که پل پوگبا دریافت نمی کند. او می تواند پشت سر هم عناوین سری آ را در یوونتوس به دست آورد، اما این واقعیت را تغییر نخواهد داد که او نتوانست آن را به طور منظم در لیگ برتر کاهش دهد. او شش سال فرصت داشت تا در منچستریونایتد تولید کند، و شکست خورد، بنابراین صادقانه بگویم، هیچ کس اهمیتی نمی دهد که او در آینده چه خواهد کرد.

بیل به نیوکاسل؟! | نیوکاسل یونایتد 22/23 یازده بالقوه با نقل و انتقالات جدید

منچستریونایتد یک اشتباه مرتکب شد و آن هم خلاص نشدن زودتر از شر پل پوگبا است.

یونایتد در دسامبر 2018 پوگبا را پیش از ژوزه مورینیو انتخاب کرد. این یک اشتباه بود. بدون توجه به این موضوع، مرد فرانسوی باید تابستان آینده فروخته می شد. یونایتد حداقل می توانست برای او مقداری پول نقد کند و یک بار برای همیشه به حماسه خط بکشد.

در عوض تا اینجای کار طولانی شد، جایی که او سرانجام باشگاه را ترک کرد، با مجموع صفر برد در هفت بازی حذفی لیگ قهرمانان که در آن بازی کرد. و یک کارت قرمز.

عکس از نائومی بیکر/گتی ایماژ

بزرگترین حریفان منچستریونایتد

مسابقات لیگ برتر برای فصل 2022/23 این هفته منتشر شد و در حالی که چندین درگیری سخت برای مذاکره وجود دارد، بزرگترین چالش برای منچستریونایتد یک نوع متفاوت است.

بزرگترین حریف منچستریونایتد خودشان هستند. این باشگاه باید از مسیر خودش خارج شود و تصمیمات هوشمندانه بگیرد.

استخدام رالف رانگنیک به عنوان مدیر و نه مشاور، و سپس اجازه دادن به او در زمانی که می‌توانست به تخصص او در استخدام نیاز داشته باشد، آخرین مورد از یک سری تصمیمات اشتباه بود.

این نقل و انتقالات قرار بود نقطه عطفی باشد. هنوز هم می‌تواند باشد، اما به نظر می‌رسد که موارد مشابهی در راه است، تصمیم‌های نادرست بیشتری و دنبال کردن نام‌های بزرگ بی‌ثمر. خوشبختانه هنوز زمان برای تغییر همه چیز وجود دارد.

اگر یونایتد نتواند، و هیچ بازیکنی را به خدمت نگیرد، یا با بازیکنان اشتباهی قرارداد نبندد، 38 بازی بعدی واقعاً مهم نیست، به هر ترتیبی که با حریفان خود بازی کنیم. متوسط ​​بودن و نتایج ضعیف‌تر در راه است.

این پنجره نقل و انتقالات برای اصلاح تیم عمیقاً ناقص بسیار مهم است و این اولویت فوری منچستریونایتد است. آن را درست انجام دهید، و ممکن است فقط یک فرصت داشته باشیم.

عکس از Tnani Badreddine/DeFodi Images از طریق Getty Images

استعدادیابی برای مهاجم نوک بعدی اروپا باید از هم اکنون آغاز شود

منچستریونایتد بهترین مهاجمان این نسل یعنی ارلینگ هالند و کیلیان امباپه را از دست داده است. سال ها پیش، قبل از اینکه آنها به اوج عملکرد فعلی خود برسند، شانس هایی برای جذب آنها وجود داشت.

با توجه به اینکه یونایتد در سطح بعدی مهاجمان پایین تر از خود، یعنی دوسان ولاوویچ و داروین نونز از دست داده است، استراتژی انتقال مهاجمان باشگاه نامشخص باقی می ماند.

کریستیانو رونالدو می تواند فعلاً، شاید برای چند سال، قلعه را حفظ کند، اما یونایتد باید از قبل برنامه ریزی کند.

اکنون زمان شروع شناسایی دسته بعدی مهاجمان برتر، هالند و امباپه بعدی است. و حالا روی یکی دو تا از آنها قمار کنید.

دادن فرصت به آنها برای یادگیری زیر نظر رونالدو نیز یک فرصت منحصر به فرد خواهد بود و به پیشرفت آنها کمک می کند.

یونایتد دیده است که انتظار برای ظهور مهاجم بعدی کارساز نیست. آنها یا خیلی گران هستند یا یونایتد در موقعیت ضعیفی برای جذب آنهاست.

بنابراین وقت آن است که رویکردی متفاوت داشته باشیم، مهاجمان بزرگ بعدی را که می توانند 18 یا 19 ساله باشند، انتخاب کنیم و روی توسعه آنها کار کنیم. با وجود رونالدو، فشار کمتر از آن چیزی است که می تواند باشد. این تابستانی است که یونایتد می تواند از فرصت استفاده کند.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

دانی ون دی بیک، رالف رانگنیک و بازی ابتدایی منچستریونایتد: ستون سه گانه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا