لیگ برتر انگلیس

فرنکی دی یونگ “مانند کانته” ارزش انتظار برای یونایتد را دارد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


تجارت نقل و انتقالات منچستریونایتد در حال حاضر به دلیل تمرکز کامل باشگاه بر جذب فرنکی دی یونگ با مشکل مواجه شده است. اگر پیشرفت می کردند خوب می شد.

بی بی سی اسپورتگزارش نقل و انتقالات هفت روز پیش امروز نیز مانند آن زمان مرتبط است، مذاکرات با بارسلونا آغاز شده است و هنوز بر سر مبلغی توافق نشده است.

اگر می توان از بن بست یک تسلی گرفت، این است که فرنکی دی یونگ ارزش صبر کردن را دارد.

سخنان اسطوره هلندی رونالد دی بوئر در اوایل سال 2022 کیفیت دی یونگ را برجسته می‌کند و نشان می‌دهد که چرا این هافبک بازیکنی است که اریک تن هاگ، سرمربی منچستریونایتد، به آن علاقه دارد.

عکس جیمز ویلیامسون – AMA/Getty Images

بیل به نیوکاسل؟! | نیوکاسل یونایتد 22/23 یازده بالقوه با نقل و انتقالات جدید

دی یونگ ارزش صبر کردن را دارد

دی بوئر معتقد است دی یونگ یک استعداد نادر است که به دلیل تقابل نقش ها با سرخیو بوسکتس، در بارسلونا به درستی از او استفاده نمی شود.

او همچنین دی یونگ را با نگولو کانته به عنوان هافبکی که در مهارت هایش چندوجهی است، مقایسه کرد.

دی بوئر گفت مارکابوسکتس بازیکن فوق‌العاده‌ای است اما به محافظت زیادی نیاز دارد. اگر مجبور باشد خیلی از زمین ها را پوشش دهد، دچار مشکل می شود. این روی کل تیم و همچنین دی یونگ تاثیر می گذارد.

در حال حاضر، وقتی می بینم که او در زمین حرکت می کند، این حس را به من می دهد که خیلی خجالتی این کار را انجام می دهد. او انرژی که در حالت عادی دارد را نشان نمی دهد. او کمی گم شده به نظر می رسد. او خوشحال به نظر نمی رسد.

«تغییر مداوم مربیان می توانست بر او تأثیر بگذارد. علاوه بر این که بوسکتس همچنان در بهترین پست دی یونگ در خط هافبک شروع کننده است.

این نقشی است که او می‌تواند خیلی خوب بازی کند، زیرا می‌تواند به خوبی دفاع کند. او سریع، قد بلند است [enough] برای پیروزی در دوئل های هوایی، فضای زیادی را پوشش می دهد.

“همراه با [N’Golo] کانته، [De Jong is] یکی از بهترین ها. اما تطبیق پذیری فرنکی منحصر به فرد است: هیچ هافبکی نمی تواند به طور طبیعی مانند شماره 6 و شماره 8 حرکت کند.

عکس فرن ماسیا/ تصاویر ورزشی با کیفیت/ گتی ایماژ

بارسلونا در سال 2019 مبلغ 65 میلیون پوند برای جذب فرنکی دی یونگ پرداخت کرد، اما تیم آنها آنطور که می خواستند گل نخورده است و او می تواند از تغییر منظره منتفع شود.

نقش دی یونگ پس از بازی‌های بین‌المللی اخیرش در هلند، جایی که او به‌عنوان عمیق‌ترین هافبک بازی کرده است، در هلند مورد بحث بوده است، نقشی که خودش می‌گوید ترجیح می‌دهد. مانند گزارش داد که بارسلونا از اظهارات دی یونگ “غافلگیر” شده است.

اریک تن هاگ، سرمربی منچستریونایتد گزارش شده است مارکا به او پیشنهاد داد که تیمش را حول دی یونگ بسازد و هواداران شیاطین سرخ می توانستند بهترین های او را ببینند. اما اگر قرار است معامله ای انجام شود، هر دو باشگاه باید بر سر مبلغ به توافق برسند و این هنوز اتفاق نیفتاده است.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

عکس جیدون سانچو در حال تمرین با لباس منچستریونایتد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − هجده =

دکمه بازگشت به بالا