لیگ برتر انگلیس

به دین هندرسون چراغ سبز نشان داده شد تا یونایتد را به مقصد ناتینگهام فارست ترک کند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


دین هندرسون برای ترک منچستریونایتد و پیوستن به ناتینگهام فارست چراغ سبز نشان داده است. تلگراف

قرارداد قرضی پیش رفته است، به این معنی که اریک تن هاگ، سرمربی جدید، حتی در پیش فصل، اگر قرارداد به سرعت منعقد شود، حتی نگاهی به او نخواهد انداخت.

این می‌گوید که هندرسون می‌خواهد برود و نمی‌تواند اعتمادی به نفس داشته باشد تا بتواند دیوید دخیا را جانشین کند.

هندرسون می خواهد برای حضور در تیم انگلیس بجنگد و شانس حضور در فوتبال معمولی لیگ برتر شانس او ​​را برای دعوت شدن برای اولین بار از سال 2021 افزایش می دهد.

عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

بیل به نیوکاسل؟! | نیوکاسل یونایتد 22/23 یازده بالقوه با نقل و انتقالات جدید

به دین هندرسون “چراغ سبز” برای خروج داده شد

هندرسون انتخاب اول در ناتینگهام فارست خواهد بود و قهرمان پلی آف، بریس سامبا، راهی تیم فرانسوی لنز خواهد شد.

پیشنهاد شده است که این معامله یک “وام مستقیم” باشد تلگراف، به این معنی که هیچ تعهد یا گزینه ای برای خرید به عنوان بخشی از آن وجود نخواهد داشت.

اولین بازی او برای فارست می تواند خارج از خانه در نیوکاسل یونایتد در اولین روز فصل باشد و پس از آن یک بازی خانگی مقابل وستهم.

این انتقال قرضی به این معنی است که هندرسون واجد شرایط بازی در برابر منچستریونایتد نخواهد بود و همچنین قرضی جیمز گارنر به باشگاه را رد می کند – با قانون لیگ برتر به این معنی که باشگاه ها نمی توانند دو بازیکن از یک تیم را قرضی کنند.

هندرسون تحت قرارداد بلندمدت با یونایتد باقی می ماند که تا سال 2025 ادامه دارد. انتظار می رود که فارست درصدی از دستمزد او را بپردازد.

مدت قرارداد داوید دخیا کوتاه‌تر است و فقط تا سال 2023 اعتبار دارد و در حالی که یونایتد فرصت دارد آن را تا سال 2024 تمدید کند، باشگاه می‌تواند تابستان آینده او را آزاد کند، البته اگر اریک تن هاگ فکر کند که این بهترین است.

هندرسون پس از آن در کتاب‌های یونایتد باقی می‌ماند و به یک گزینه تبدیل می‌شود و شانس موفقیت خود در ناتینگهام فارست را در نظر می‌گیرد.

او در لیگ برتر به صورت قرضی برای شفیلد یونایتد عملکرد خوبی داشت و این انتقال قرضی نشان دهنده این است که هندرسون از حضور در اولدترافورد منصرف نشده است.

عکس از Alex Livesey/Getty Images

صحبت کردن با وب سایت باشگاه هندرسون در آوریل گفت: “من معتقدم که می توانم رابطه ای باورنکردنی با هواداران منچستریونایتد داشته باشم، اما تا آن روز، در پس زمینه سخت کار خواهم کرد. یک روز، من این رابطه را با آنها ایجاد خواهم کرد و ادامه خواهم داد.”

هدف کوتاه‌مدت از تشکیل تیم جام جهانی به این معنی است که هندرسون باید از هم‌اکنون اقدام قاطعانه‌ای انجام دهد، تا بعد از فصل 2021/22 بیهوده که تنها سه بازی انجام داد، برود.

سرعت این معامله در حال افزایش است. موردی وجود داشت که هندرسون را به‌طور دائم بفروشیم و اکنون مقداری پول نقد به دست آوریم، اما اگر یونایتد و خود دروازه‌بان بر این باورند که ممکن است روزی آینده‌ای در باشگاه وجود داشته باشد، آن‌گاه قرضی این تصمیم را بیشتر از پیش می‌کند و آن را حفظ می‌کند. بازی.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

اورنشتاین به روز رسانی فرنکی دی یونگ را به منچستریونایتد ارائه می کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا