لیگ برتر انگلیس

پیش بینی ترکیب منچستریونایتد برای اولین بازی فصل 22/23

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


لیست بازی های منچستریونایتد برای فصل 2022/23 تایید شد و شیاطین سرخ مقابل برایتون شروع کردند.

بازی 7 آگوست در اولدترافورد برگزار خواهد شد و اکنون توجه به نحوه ترکیب منچستریونایتد برای بازی معطوف خواهد شد.

متغیرهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد. منچستریونایتد تا آن زمان چند خرید خواهد داشت؟ (با نرخ فعلی، زیاد نیست).

چه کسی در پیش فصل شانس خود را تحت تأثیر قرار می دهد و از آنها استفاده می کند و اریک تن هاگ تصمیم می گیرد از دست کدام بازیکنان خلاص شود؟

عکس از اش دونلون/منچستریونایتد از طریق گتی ایماژ

بیل به نیوکاسل؟! | نیوکاسل یونایتد 22/23 یازده بالقوه با نقل و انتقالات جدید

ترکیب یونایتد برای بازی اول

همه این عوامل باید در نظر گرفته شوند، و به جای رسیدن به یک ترکیب رویایی خیالی متشکل از هفت یا هشت خرید جدید، ما شروع به تسلیم شدن به یک بازنگری اولیه ساده‌تر کرده‌ایم.

احتمالاً یونایتد با 4 یا 5 خرید به پایان خواهد رسید، اما با باز بودن پنجره نقل و انتقالات تا 1 سپتامبر امسال، شیاطین سرخ در حال حاضر در مسیری قرار دارند تا در میان بازیکنان دیرهنگام قرار بگیرند – مطمئناً آنها اولین ها نیستند.

پیش بینی می کنیم سه خرید – اگرچه به راحتی می تواند یکی باشد، یا هیچ، با سرعتی که تیم مذاکره کننده شیاطین سرخ در حال پیشرفت است.

در دروازه، موقعیت داوید دخیا حداقل برای این فصل مطمئن به نظر می رسد، و ما هیچ تغییری را در چهار خط دفاعی پیش بینی نمی کنیم – حتی اگر به شدت نیاز باشد. ما انتظار داریم یورین تیمبر در آژاکس بماند و یونایتد تا ژانویه یا تابستان آینده منتظر او بماند.

این یک چهار مدافع متشکل از لوک شاو، هری مگوایر، رافائل واران و دیوگو دالوت را ارائه می‌کند – و ما پیش‌بینی می‌کنیم که تا پایان ماه اوت، یک مدافع راست جدید در هیئت مدیره حضور داشته باشد، فقط به موقع برای اولین بازی نیست.

خط هافبک جایی است که تغییرات واقعاً به وجود می آیند، نه فرد و نه اسکات مک تومینای تیم را تشکیل نمی دهند.

ما این را از روی امیدواری می گوییم تا اعتقاد واقعی، که منچستریونایتد قرارداد فرنکی دی یونگ را به پایان خواهد رساند. زمان گزارش مذاکرات ادامه دارد

عکس از Geert van Erven/Orange Pictures/BSR Agency/Getty Images

دی یونگ یک هافبک جدید به نظر می رسد و کریستین اریکسن، ایجنت آزاد، نقش بازی سازی را در کنار او به عهده می گیرد و برونو فرناندس نیز در ترکیب آن حضور دارد. ورزشکاران گزارش یونایتد به دانمارکی پیشنهاد داده است.

این ممکن است مثلثی نباشد که یونایتد بتواند هر هفته بازی کند، اما استعداد کافی بین این سه نفر وجود دارد تا بتواند در سیستم تن هاگ کار کند.

بهترین گلزن فصل گذشته کریستیانو رونالدو با جیدون سانچو در سمت چپ و خرید جدید بالقوه آنتونی در جناح راست منچستریونایتد هدایت خط را خواهند داشت. گل برزیل گفتگوهای گزارشی انتظار می رود.

گفته می شود که این برزیلی خرید بزرگ هجومی یونایتد خواهد بود و تعادل بیشتری برای تیم فراهم خواهد کرد. ترفند او می تواند در اولین بازی او اولدترافورد را روشن کند.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

سیلوستره می‌گوید یونایتد باید بعد از بازی‌های فصل 2022/23 به عنوان 3 مقام اول دست پیدا کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا