لیگ برتر انگلیس

نویل از شروع کند پنجره نقل و انتقالات یونایتد ابراز نگرانی کرد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


گری نویل، کاپیتان سابق منچستریونایتد از شروع کند این باشگاه در پنجره نقل و انتقالات ابراز نگرانی کرد.

یونایتد وارد فصل خارج از فصل شد که بیش از هر باشگاه بزرگ دیگری باید انجام دهد، در حالی که نیاز به پاکسازی بود و نیاز به چهره های جدید بود.

تاکنون هیچ خرید جدیدی صورت نگرفته است، علیرغم صحبت‌های فراوان برای نقل و انتقالات، یونایتد نتوانسته است آن را انجام دهد.

و جدای از بازیکنانی که یونایتد آزاد خواهد کرد، هیچ بازیکنی نیز به فروش نرسیده است.

عکس توسط جاستین تالیس/ خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

بیل به نیوکاسل؟! | نیوکاسل یونایتد 22/23 یازده بالقوه با نقل و انتقالات جدید

شروع کند پنجره نقل و انتقالات یونایتد

گری نویل از شروع کند پنجره نقل و انتقالات یونایتد ابراز نگرانی کرده است.

نویل در حالی که اذعان داشت که در اوایل پنجره است، بر اهمیت جذب سریع بازیکنان جدید برای همکاری با اریک تن هاگ، سرمربی جدید تاکید کرد.

رقبای منچسترسیتی و لیورپول در حال حاضر خریدهایی انجام داده اند، در حالی که تاتنهام و آرسنال نیز بازیکنان جدیدی را جذب کرده اند.

اولین گروه از بازیکنان در تاریخ 27 ژوئن برای پیش فصل به یونایتد باز می گردند، و با توجه به برنامه هایی که اکنون برای فصل تعیین شده است، فصل 2022/23 بسیار واقعی به نظر می رسد. پس وقت آن است که جدی شویم.

بدون شک یونایتد در پس‌زمینه تلاش می‌کند تا معاملات را انجام دهد، اما اگر اهداف انتخاب اول باشگاه در دسترس نباشد، باید کمی انعطاف‌پذیری و چابکی در بازار وجود داشته باشد.

این زمانی است که به خاطر فصل پیش رو شروع به تولید نتایج کنید. اگر یونایتد در این پنجره نقل و انتقالات اشتباه کند، همه چیز را برای سرمربی جدید سخت تر می کند.

هواداران با فقدان اقدام نقل و انتقالات بیشتر و بیشتر ناآرام می شوند، زیرا یونایتد فقط به یک یا دو چهره جدید نیاز ندارد. حدود 6 یا 7 خرید مورد نیاز است، در حالی که رالف رانگنیک، سرمربی موقت سابق، یونایتد را به 10 خرید توصیه کرد.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

بازی های منچستریونایتد در فصل 2022/23 تایید شدنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا