لیگ برتر انگلیس

اسماعیل بناسر به منچستریونایتد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]


منچستریونایتد به دنبال جذب اسماعیل بناسر ستاره میلان است.

گزارشی در میهن این ملی پوش الجزایری از طریق رقابت ادعا می کند که یونایتد مصمم به جذب این بازیکن 24 ساله است.

بناسر دو سال از قراردادش با میلان باقی مانده است و در حالی که فابریزیو رومانو در ماه مارس گزارش شد که طرف ایتالیایی امیدوار است قرارداد او را تمدید کند، هیچ پیشرفتی حاصل نشده است.

بند فسخ قرارداد فعلی هافبک 50 میلیون یورو (43 میلیون پوند) است. رقابت گزارش می دهد که میلان برای مبلغ ارزان تری پول نقد می کند و همچنین پیشنهاد می کند که بناسر منچستریونایتد را رد نکند.

عکس Sportinfoto/vi/DeFodi Images از طریق Getty Images

بیل به نیوکاسل؟! | نیوکاسل یونایتد 22/23 یازده بالقوه با نقل و انتقالات جدید

اسماعیل بناسر به منچستریونایتد

Bennacer فصل گذشته بخشی از تیم قهرمان آث میلان در سری آ بود، اگرچه یک بازی نامنظم در ترکیب بود، در 15 بازی شروع کرد و 16 بار به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت.

این امر پس از شروع 45 بازی سری A در دو فصل قبل رخ داد، و بنابراین نقش او که اخیراً کاهش یافته است می تواند در انگیزه بناسر برای ادامه کار نقش داشته باشد.

بناسر کار خود را با تیم دسته پایین‌تر آرل فرانسه آغاز کرد، قبل از اینکه در سال 2015 توسط آرسن ونگر توسط آرسنال خریداری شود.

او تنها یک بازی در جام اتحادیه برای آرسنال انجام داد و سپس به صورت قرضی به تیم تورز لیگ 2 فرستاده شد و سپس به طور دائم با امپولی قرارداد امضا کرد.

در امپولی بود که دوران حرفه ای بناسر اوج گرفت و در دو فصل در سری آ خود را به عنوان بازیکن ثابت معرفی کرد، قبل از اینکه میلان او را با قراردادی 14 میلیون پوندی خریداری کند.

Bennacer بیش از 100 بازی برای میلان در تمام رقابت ها انجام داده و یک عنوان را به دست آورده و همچنین 40 بار برای الجزایر به میدان رفته است.

نکته مهم این است که او در پستی بازی می کند که منچستریونایتد به تقویت نیاز دارد، در هافبک دفاعی.

عکس توسط Nicolò Campo/LightRocket از طریق Getty Images

در حالی که انتقال فرنکی دی یونگ همچنان آرزوی یونایتد است. بی بی سی اسپورت گزارش، باید به دنبال یک هافبک مخرب تر و برنده توپ نیز بود تا استعدادهای او را تکمیل کند.

فصل گذشته برای میلان، بناسر با وجود 9 بازی کمتر 90 دقیقه، به همان تعداد تکل (52) با فرانک کسیه انجام داد. FBRef – و بیش از هر هافبک میلان (38) تکل برد.

Bennacer همچنین با وجود تنها 15 شروع، چهارمین تعداد فشار (133) را در تیم میلان انجام داد.

این بازیکن الجزایری بازیکن با استعدادی است که سن خوبی دارد و هزینه زیادی نخواهد داشت. اگر او بازیکنی باشد که تن هاگ می خواهد تیم را تقویت کند، می تواند یک بازیکن زیرک باشد.

دن هنوز در این فکر است که اگر یونایتد خوان ورون را نگه می داشت چه اتفاقی می افتاد…

رومانو می گوید ناتینگهام فارست مذاکرات خود را برای انتقال دین هندرسون آغاز کرده استنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا